Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sto trzecia...
Myślę, że, aby zostać profesjonalnym inwestorem trzeba najpierw być inwestorem hobbistycznym, a być może powinienem pisać raczej o tym jak wspaniale jest być hobbistycznym inwestorem. Myślę, że człowiek hobbistycznie zajmujący się inwestowaniem nie przejmuje się tak bardzo tym jaki wynik osiąga, odnajduje przyjemność w pogłębianiu swojej wiedzy. Jeżeli chodzi o profesjonalne inwestowanie to kojarzy mi się to ze zdolnością do asekurowania się. Myślę, że profesjonalny inwestor może być przygotowany na różne scenariusze i, że ma przygotowane strategie postępowania w różnych sytuacjach i potrafi się szybko dostosować do zaistniałych okoliczności.
Komentarze
Prześlij komentarz