Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sto szósta...
Dużo piszę o tym inwestowaniu i ochotę mam sporą, aby doskonalić się w tej dziedzinie. Obecnie czytam książkę o tym jak pisać jednak spodziewam się, że niedługo sięgnę po książkę o tym jak inwestować. Mój blog ma anonimową formę, może być dla kogoś innego mało wiarygodny, pisanie na nim ma funkcję wspomagającą mnie w koncentrowaniu swoich myśli na tym, co jest dla mnie priorytetowe. Jeżeli jednak moje wpisy pomogły komuś innemu to jest szansa, że ta osoba jakoś będzie chciała mi się odwdzięczyć lub ewentualnie wpłynąć pozytywnie na kogoś jeszcze. Trochę wierzę w to, że dobre uczynki zmieniają rzeczywistość na miejsce bardziej gościnne.
Komentarze
Prześlij komentarz