Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część ósma...
Muszę przyznać, że chciałbym schudnąć ponieważ mam na oku atrakcyjną kobietę, która jest zadbana i wysoka oraz jest pielęgniarką. Nie chodzi mi tylko o to, aby uzyskać jej względy, myślę tylko, że jakbym sam o siebie zadbał to miałbym łatwiejszy dostęp do atrakcyjnych kobiet. Myślę też o sobie samym, że chciałbym stać się po prostu zdrowszym niezależnie od tego czy wyglądam dla kogoś atrakcyjnie.
Komentarze
Prześlij komentarz