Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część trzydziesta siódma...
Byłem kiedyś nieszczęśliwie zakochany i chciałem wtedy zostać dietetykiem po to chyba, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie bo myślałem, że nie zabiegam o względy ukochanej po to, aby nie odsłaniać swojej wrażliwości przed osobami, które mnie nie szanowały, chciałem zachować dobre zdrowie. Nie zdecydowałem się jednak zostać dietetykiem ponieważ jest to zawód bardzo sfeminizowany i niekoniecznie dobrze czułbym się w tym zawodzie. Obecnie już prawie nic nie czuję do tamtej dziewczyny i niekoniecznie ma dla mnie sens zostawać dietetykiem. Myślę sobie, że być może sensowniej byłoby zostać kucharzem. Troszczę się o swoje zdrowie. Trochę mam z tym problemu, aby wejść w profesjonalną rolę zawodową. Obecnie jednak, zanim ewentualnie zostanę kucharzem, potrzebuję opanować zdolność uformowywania swojego ciała, tak, abym ewentualnie mógł pozwolić sobie na to, aby więcej zjeść. Mam na myśli zajmowanie się treningiem sportowym.
Komentarze
Prześlij komentarz