Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część czterdziesta siódma...
Chciałbym schudnąć 10 kilogramów w ciągu roku, tak żebym w lipcu nastepnego roku ważył poniżej 120 kilogramów. Obecnie ważę sporo i zadowolony jestem tylko z tego powodu, że jestem umięśniony w ramionach. Motywuje mnie do schudnięcia to, że rozmiar 3xl staje się dla mnie za ciasny. Myślę, że mógłbym więcej trenować ponieważ moje ciało nadąży z regeneracją. Myślę, że jakbym przestał jeść biały chleb to miałbym większe szanse na schudnięcie. Przede wszystkim jednak najlepiej byłoby jakbym nie jadł chipsów i czekolady oraz wcześniej kładł się spać. Być może jakbym przebywał w towarzystwie szczupłych ludzi to miałbym większe szanse na schudnięcie.
Komentarze
Prześlij komentarz