Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część czterdziesta dziewiąta...
Ostatnio samopoczucie mi się pogorszyło z tego chyba względu, że sporo mam w życiu zaległości. Pomyślałem jednak, że jakbym chciał wszystko naraz naprawić to bym się za bardzo zestresował i nie osiągnąłbym pożądanych rezultatów. Potrzebuję zajmować się tym co jest dla mnie priorytetowe, a uznałem, że tym czymś dla mnie jest zdrowie. Niezupełnie chciałbym, aby inni narzucali mi swoje priorytety ponieważ domniemywam, że zajmuję się właśnie tym, czym powinienem się zajmować. Jak mi się umocni zdrowie to będę mógł zająć się czymś bardziej ambitnym. Ja nie czuję się wcale na tyle zdrowym, aby wracać na wyższą uczelnię, więcej przyjemności mam z samodzielnej nauki. Uważam, że nie ma sensu w tym, aby pozwalać innym narzucać sobie tego co powinno się robić ze swoim życiem.
Komentarze
Prześlij komentarz