Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część siedemdziesiąta szósta...
Byłem wczoraj na siłowni. Przebiegłem pięć kilometrów na orbitreku. Później wykonywałem ćwiczenia siłowe i poszedłem na saunę. Jestem z siebie zadowolony. Rano się obudziłem i stanąłem na wadze i mój ciężar był większy. Pomimo tego, że zwiększyła mi się masa to cieszę się z tego powodu, że nie konsumuję czipsów, a ostatnio także i ciastek. Trochę się już nasyciłem niezdrową żywnością i mi się ona znudziła. Ciekawsze dla mnie jest bycie zdrowszym. Praca nad byciem zdrowym to szukanie długoterminowej gratyfikacji.
Komentarze
Prześlij komentarz