Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta pierwsza...
Chciałbym odnaleźć dla siebie powód do zadowolenia w tym co robię, chciałbym zobaczyć, że to co uczyniłem jest dobre. Chciałbym stanąć przed lustrem w stroju kąpielowym i zobaczyć, że uczyniłem swoje ciało pięknym i wysportowanym. Ostatnio moja waga jest na wysokim poziomie. Myślę, że gdybym nie uprawiał sportu to byłoby znacznie gorzej, mógłbym ważyć dwadzieścia kilogramów więcej. Wyrobiłem sobie w miarę przyzwoitą samodyscyplinę. Zastanawiam się nad tym co mógłbym jeść w celu schudnięcia. Orientuję się, że prezydent Aleksander Kwaśniewski jadł kapuśniak i faktycznie pomogło mu to w utracie masy.
Komentarze
Prześlij komentarz