Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta trzecia...
Ja jestem osobą, która najwięcej na tym skorzysta, że schudnę i stanę się zdrowszy, bardziej elegancki oraz sexowny. Mogę sobie uświadomić dlaczego warto schudnąć. Moim zdaniem osoby, które nie mają otyłości łatwiej znajdują dla siebie ubrania w sklepach bo ich rozmiary są dostępne. Więcej kobiet będzie mną zainteresowanych nawet pomimo tych deklaracji, że liczy się inteligencja to raczej na początku zwracają uwagę na atrakcyjny wygląd, a zainteresowanie się facetem z tego względu, że jest inteligentny wynika z racjonalizacji. Szczupli ludzie dłużej żyją ponieważ otyłość skutkuje powikłaniami w układzie krążenia i w cukrzycy. Szczupli ludzie mniej jedzą, więc wynika z tego oszczędność pieniędzy. Szczupli ludzie szybciej myślą, działają bardziej dynamicznie, mogą zatem mieć ciekawsze życie. Ludzie wyglądający elegancko częściej spotykają się z aprobatą społeczną, są postrzegani jako ludzie sukcesu.
Komentarze
Prześlij komentarz