Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część sześćdziesiąta...
Myślę, że warto się troszczyć o własne zdrowie. Potrzebuję trochę schudnąć. Czemu inni ludzie mogliby czegoś ode mnie chcieć? Jeżeli inni ludzie chcieliby czegoś ode mnie to mógłbym na tym zrobić dobry interes. Myślę, że mógłbym spróbować spieniężyć swoje doświadczenia z psychiatrami. Trochę tak jest, że do odważnych ślad należy. Chciałbym zadbać o to, aby moja zależność od psychiatrów była jak najmniejsza. Myślę, że mógłbym ich spróbować zniechęcić od angażowania się w moje sprawy. Myślę, że w interesie psychiatrów jest to, żebym był chory, a niekoniecznie to, aby mi pomóc. Myślę, że psychiatrzy mogliby mnie doprowadzić do samobójstwa i dobrze robię, że pozostaję wobec nich w jakimś stopniu nieufny. Chodzi o to, że psychiatrzy wpędzali mnie w tendencje autodestruktywne, usiłowali wzmocnić moje poczucie winy, siebie samych próbowali ukazywać jako nieskazitelnych, szlachetnych osób pomagających. Moim zdaniem mogę mieć do zarzucenia psychiatrom brak rzetelności zawodowej ze względu ...