Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część sto czwarta...
Moja masa zaraz po świętach była duża, lecz szybko zaczęła się korygować wraz z moim chodzeniem na pływalnie i konsumowaniem kaszy gryczanej na śniadanie i chociaż nadal jest wyższa niż przed świętami, to jednak obecnie nie jest już taka duża. Nie wykorzystałem wszystkich możliwości uprawiania sportu, nie chciałem się przeforsowywać. Nadal spożywam kapustę na parze, cebulę, koncentraty pomidorowe, ogórki kiszone, natomiast jabłka mi się już skończyły. Mam torbielak potowy w kąciku oka obok nosa i nie czuję się atrakcyjnym fizycznie mężczyzną. Nie podoba mi się styl zachowywania się osób, które są ostentacyjne. Myślę, że lepiej zrobiłbym jakbym starał się uformować sam siebie, jednak muszę się pozbyć natrętów, którzy zachowują się tak jakby liczyli na to, że będę spełniał ich oczekiwania. Potrzebuję być wiernym przede wszystkim samemu sobie i zadawać się z ludźmi, którzy zachowują się uczciwie. Niestety zachowanie wielu członków mojej rodziny mi się nie podoba, oni nie spełniają mo...