Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część setna...
Jakbym schudł to wcale bym się nie wybrał na jakieś studia ponieważ szkoda mi mojego czasu i zdrowia. Cieszyłbym się wtedy ponieważ stałbym się zdrowszy i bardziej piękny. Myślę, że nadal bym jakiejś diety przestrzegał. Zastanawiam się nad tym czy jakbym znalazł sobie kandydatkę na żonę to skąd wiedziałbym, że to jest właśnie ona. Być może z tego względu, że tak by mi podpowiedziała intuicja. Być może chciałbym, aby moja intuicja znalazła mi dobrą żonę. Być może w odchudzaniu się chodzi o to, aby uwolnić energię kundalini, pozwolić jej, aby unosiła się ona ku górze. Mam tutaj na myśli swoje własne odchudzanie się ponieważ jestem sam dla siebie adeptem alternatywnych metod leczniczych. Chciałbym osiągnąć piękny stan umysłu.
Komentarze
Prześlij komentarz