Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sześćdziesiąta trzecia...
Jutro się wybieram na forfin 2024. Będzie to konferencja o finansach. Wiele różnych firm będzie się tam promowało. Uważam, że warto uczyć się czegoś nowego ponieważ można dzięki temu zaspokoić swoją ciekawość. Liczę na to, że na konferencji forfin2024 czegoś ciekawego będę mógł się dowiedzieć. Moim zdaniem człowiek ucząc się czegoś może potrzebować kontekstu społecznego po to, aby czuć, że jego nauka ma sens, że jest czymś wartościowym.