Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sześćdziesiąta pierwsza...
Jestem trochę socjologiem, a trochę antropologiem społecznym i zastanawiam się nad swoim subiektywnym wyobrażeniem inwestora idealnego. Oglądam czasami filmy o inwestowaniu po to, aby pogłębić swoje rozeznanie na temat tego kim mógłby być idealny inwestor indywidualny. Zachowuję jakąś powściągliwość w formułowaniu wniosków, pomagają mi w tym moje wątpliwości, które pozwalają oszacować na ile mnie przekonuje czyjeś przesłanie na temat tego kim mógłby być inwestor indywidualny. Kogo sobie wyobrażają te osoby, które nagrywają swoje filmiki, do kogo adresują swoje przesłania. Wydaje mi się, że ja prowadzę jakościowe badania. Być może potrzebuję się zaznajomić z jakąś metodyką prowadzenia badań jakościowych.
Komentarze
Prześlij komentarz