Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część pięćdziesiąta ósma...
Są ludzie, którzy więcej na inwestowaniu tracą niż zyskują, myślę, że są to ludzie naiwni, którym brakuje szczęścia. Warto się zastanawiać nad sensownością inwestowania, a przynajmniej ja bym tak robił. Zadawać sobie pytanie czy warto inwestować. Dokonywać inwestycji, która wydaje się najbardziej przekonywująca. Zapewne błędy inwestycyjne zostaną popelnione niezależnie od posiadania dobrych chęci. Oglądając filmy o inwestowaniu niekoniecznie nauczę się dokonywać słusznych decyzji inwestycyjnych.
Komentarze
Prześlij komentarz