Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część pięćdziesiąta dziewiąta...
Moim zdaniem nie tylko chodzi o to, aby uzyskać pieniądze w dużej ilości lecz o to, aby dobrze je wykorzystać, aby kochać bardziej samego siebie. Jeżeli ktoś dużo zarabia lecz pieniądze wykorzystuje źle to raczej nie sprzyja to jego rozwojowi osobistemu. Ważna jest miłość do siebie samego oraz szacunek dla ludzi dzięki którym czuję się ze sobą lepiej. Ktoś, kto ma dużo pieniędzy może wykorzystywać je w sposób przez który narobi sobie problemów.
Komentarze
Prześlij komentarz