Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dziewięćdziesiąta dziewiąta...
Myślę, że zamiast krytykować innych mógłbym zamanifestować się jako osoba wartościowa w społeczeństwie. Myślę, że hejt nie prowadzi do niczego dobrego. Myślę trochę o tym blogu w którym piszę o celach, które uznałem, że są wartościowe. Wytrwale dążę do osiągnięcia swoich celów. Być może chodzi o to, aby pisać o celach, które pragnie się osiągnąć tak, jakby to już nastąpiło. Być może jak na razie udało mi się wprowadzić tylko cześć zmian o których pisałem. Moja waga jest dosyć wysoka, jednak regularnie uprawiam sport i przestałem palić papierosy, natomiast ostatnio poprawił się mój sposób odżywiania. Chciałbym być w związku z atrakcyjną dla mnie kobietą i w pewnym sensie ją posiadać.
Komentarze
Prześlij komentarz