Autosugestia pierwsza
Odporność mojego organizmu się wzmacnia. Organizm się oczyszcza, wydala toksyny z mojego organizmu. Umysł się uspokaja. Podczas snu regenerują się wszystkie tkanki mojego ciała. Powstają nowe połączenia międzyneuronowe usprawniające funkcjonowanie mojej inteligencji. Serce bije powoli. Odczuwam spokój, czuję się zdrowy i sprawny do działania. Przychodzi mi z łatwością chodzenie na basen i czerpanie z tego powodu przyjemności. Jak coś czytam to łatwo zapamiętuję to co przykuło moją uwagę. Osiągam pełne erekcje i czuję się pobudzony seksualnie na widok nagiej, atrakcyjnej kobiety. Przyjemność sprawia mi obserwowanie sprawności mojego organizmu. Nie czuję się zagrożony ze strony innych ludzi. Łatwo przychodzi mi załatwianie spraw urzędowych i dobrze sobie radzę z nauką matematyki. Moje orgazmy to intensywne przeżycia, niemal narkotyczne. Czytam książki optymistyczne i nabieram wiary we własne siły. Ubieram się skromnie lecz schludnie, co drugi dzień golę zarost na twarzy i dbam, aby włosy na mojej głowie pozostały krótkie. Golę też włosy łonowe i te pod pachami. Czuję się ze sobą dobrze, jestem zadbany, zaczęło się to od higieny jamy ustnej, mycia zębów i ich płukania płynem czyszczącym. Mam powód, aby żyć, moje sprawy zaczynają się układać, coraz lepiej rozumiem matematykę i moje życie zaczyna być coraz bardziej uporządkowane. Przestałem palić i przyjmować jakiekolwiek inne używki poza kawą i herbatą. Zrobiłem to, aby się przygotować do posuwania lekarki psychiatrii, a wierzę, że ta chwila kiedyś nastąpi...
Komentarze
Prześlij komentarz