Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część druga...
Jeszcze nie przestałem palić papierosów całkowicie lecz udało mi się zmniejszyć ich ilość o dwa. Obecnie myślę, że ten sukces w rzucaniu palenia mi się po prostu należy. Jest tak dlatego, że posiadam akcje firmy farmaceutycznej i swoimi środkami finansowymi biorę udział w leczeniu innych ludzi. Pomyślałem sobie, że mogę stać się osobą posiadającą medyczne kompetencje w oparciu o swoje zaangażowanie w farmację. Wierzyć w siebie to podstawa dla wszelkich osiągnięć skazanych na sukces. Dzisiaj zrobiłem coś dla swojej mamy i kupiłem jej czekoladę. Myślę, że mogę o sobie samym myśleć w pozytywny sposób.
Byłoby fajnie jakbym osiągnął sukces w rzucaniu palenia i mógł stanowić dla innych dobry przykład do naśladowania. Niektórzy ludzie palą papierosy i zarażają tym nawykiem innych. Ja chciałbym się od nich odróżnić. Człowiek który kocha samego siebie może stanowić dla innych pozytywną inspirację. Ja uważam, że zasługuję na to, aby samego siebie wspierać i afirmować. Potrzebowałem zrobić tak, aby psychiatrzy stali się pośrednio ode mnie zależni i kupiłem akcje firmy farmaceutycznej. Uważam, że to dobrze, aby lekarze byli ode mnie zależni.
Jeżeli uda mi się rzucić palenie papierosów to zrobię dla siebie coś dobrego, będę samemu sobie wdzięczny. Nie wiem czy ucieszy się z tego powodu mój ojciec ponieważ straci towarzysza przy papierosie. Chciałbym być dla ojca wartościowym jako towarzysz z innego względu, nie dlatego, że borykam się z podobnym nałogiem.
Komentarze
Prześlij komentarz