Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dziesiąta...
Zanim się podjąłem tego, aby rozstać się z nałogiem palenia papierosów myślałem o tym długo, że chcę przestać palić ponieważ źle się czułem z tym uzależnieniem ponieważ jest ono szkodliwe dla zdrowia, a poza tym moja percepcja przez ten nałóg się zawężała. Kiedy już przestałem palić papierosy to poczułem, że nareszcie wziąłem się za realizację swojej powinności życiowej, a może też i społecznej. Wcześniej moje myślenie o tym, że chcę przestać palić papierosy miało charakter kontemplacyjno hipotetyczny.
Komentarze
Prześlij komentarz