Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dwunasta...
Dzisiaj mam dobre samopoczucie. Nie palę papierosów już kilka dni. Nie biorę żadnych leków na rzucanie palenia. Nastrój mi poprawia picie zielonej herbaty mieszanej z czerwoną herbatą i miętą. Byłem ostatnio przeziębiony lecz szybko mi przeszło i obecnie czuję się dobrze. Jestem zadowolony z tego, że się wysypiam. Trochę sobie odpuściłem ostatnio medytację lecz nie ucierpiała na tym moja samoakceptacja. Nie wiem czy pójść do sklepu po papier, segregator, czekoladę. Chyba przydałyby mi się do zjedzenia owoce i warzywa. Być może najlepiej żebym nic nie jadł. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że nie śmierdzę papierosami. Ja nie lubię osób autorytarnych i chciałbym trzymać się od nich na dystans. Mam zapotrzebowanie na oglądanie filmów erotycznych.
Komentarze
Prześlij komentarz