Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część trzydziesta szósta...
Myślę, że wogóle bym po papierosy nie sięgał gdybym nie czuł się kwestionowanym w byciu odpowiedzialną za siebie osobą. Zastanawiam się tylko po co się pojawiły takie osoby w moim życiu, które sugerowały mi, że nie potrafię dobrze wykonać swojej pracy. Jeżeli chodzi o ratownictwo wodne to odpowiedzialność w nim jest bardzo trudną sprawą i zdaję sobie sprawę z tego. Moi rodzice wcale nie są takimi bardzo odpowiedzialnymi ludźmi, a chcieliby zawsze przedstawiać się jako osoby zajmujące najzaszczytniejsze miejsca w hierarchii rodzinnej. Szczególnie chyba mój ojciec myśli, że jest ode mnie we wszystkim lepszy bo ja mam diagnozę schizofrenii paranoidalnej, a on nie ma.
Komentarze
Prześlij komentarz