Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część trzydziesta siódma...
Jestem zadowolony z tego, że już trzy tygodnie nie palę papierosów. Odczuwam szczęście z tego powodu. Potrzebuję chodzić na spacery, aby czuć się ze sobą lepiej. Dzisiaj udało mi się zrobić pierwszą medytację od początku roku, czytałem też książkę. Jest już późno i zapewne nie będę spacerował w tej chwili. Zastanawiam się nad tym czy jacyś hakerzy nade mną nie czyhają bo nie mogę wysłać maila do koordynatorki zajęć na które chcę się zapisać. Potrzebuję aktywności sportowej, aby trzymać się z dala od papierosów. Potrzebuję zrobić coś ekspansywnego, a właśnie z czymś takim kojarzy mi się aktywność sportowa. Spokój jest ważny jednak powiedziałbym, że do pewnego momentu. Chyba zgadzam się z tym, że potrzebuję też jakiejś stymulacji.
Komentarze
Prześlij komentarz