Wyobrażenie na temat mojego zdrowienia
Nie palę papierosów już ponad miesiąc i mógłbym zrobić coś, aby wzmocnić własne zdrowie. Wracam do medytacji, chodzenia na spacer, aby później chodzić na pływalnie, byłbym szczęśliwy jakbym spożywał warzywa na parze oraz czytał jakieś książki. Chciałbym wzmocnić swoje ciało ale i także kosmetycznie je wygolić. Nie zależy mi tak bardzo na interakcji z kobietami, uważam, że nie warto opierać swojego poczucia wartości na tym jak się jest przez nie traktowanym, tak naprawdę to mężczyzna powinien stanowić dla kobiety podporę. Mogę pomyśleć sobie, że opuszczam te osoby, które mnie nie akceptowały i przyjmuje schronienie w muzyce Kieszy lub w czymś w czym jestem dobry.
Komentarze
Prześlij komentarz