Psychowyznanie, 19.09.2022
Ostatnio nie sypiam po nocach lecz w dzień. Mam nawyki nad którymi pracuję regularnie lub prawie systematyczne i takie, które są zaplanowane lecz odkładane na później. Udaje mi się prawie codziennie spacerować, robić pompki, pić herbatę. Kilka razy w tygodniu czytam, medytuję. Rzadziej niż raz na tydzień uczę się matematyki, chodzę popływać, pogłębiam znajomość języka angielskiego. Sporadycznie wykonuję korektywę, naukę języka włoskiego. Przyszło mi do głowy, aby oprócz robienia pompek wykonywać jeszcze jakieś ćwiczenia, może rozciągające. Dzięki robieniu pompek poczułem intensywniej, że mój czas jest mój i, że moje ciało jest moje.
Komentarze
Prześlij komentarz