Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część jedenasta...
Obecnie jem sobie warzywa na parze i bardzo mi to poprawia zdolność trwania w spokoju. Trochę mi ostatnio nie wychodzi pielęgnowanie nawyku medytacji i żałuję tego bardzo ponieważ poprawiało mi to sen oraz czyniło mnie zdolnym do bycia sensownie aktywnym. Potrzebna jest mi taka korzystna równowaga, która jest skutkiem medytacji. Chciałbym także stać się bardziej aktywnym sportowo człowiekiem. Wiem, że nie osiągnę wszystkiego co chciałbym i ogólnie życie mi się nie ułoży bajkowo.
Komentarze
Prześlij komentarz