Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część pięćdziesiąta piąta...
Bardzo ciężko było mi przekonać się do rzucenia palenia papierosów ponieważ psychika się do nich bardzo przyzwyczaja. Obecnie odczuwam dobre skutki związane z tym, że nie palę już papierosów oraz chodzę na spacery i pływam na basenie. Chciałbym zrobić coś dobrego dla swojego ego. Jeżeli chodzi o spacery to sprawdziły się one na depresję, która pojawia się w kryzysie odstawiennym. Medytacja także bardzo mi pomagała. Chciałbym nasycic jakoś swoje ego lecz czasami tak jest, że aby coś osiągnąć ambitnego trzeba się nieco zdyscyplinować. Moim zdaniem czasami jest tak, że te osoby, które nie potrafią zmienić czegoś na lepsze w swoim życiu same utrudniają innym osiąganie sensownych celów. Czasami tak jest, że aby umożliwić sobie miłość do samego siebie trzeba zrobić coś dobrego dla innych ludzi. Szczególnie warto pomagać takim osobom, które bardzo kiepsko sobie radzą w życiu.
Komentarze
Prześlij komentarz