Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część czterdziesta szósta...
Muszę przyznać, że czasami nie wiem jak inwestować, aby okazało się to zyskowne i potrzebuję ciągle się w tym temacie dokształcać. Część z moich inwestycji przynosiła straty, posiadałem akcje firm, które potem zbankrutowały. Niekoniecznie nauczyłem się czegoś mądrego na swoich błędach. Czasami zbyt szybko sprzedaję akcje, które mają potencjał wzrostu, a zbyt wolno sprzedaję akcje, których cena się obniża. Chciałbym posiadać zdolność dokonywania sensownej wyceny akcji.
Komentarze
Prześlij komentarz