Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sześćdziesiąta dziewiąta...
Moje pisanie o tym jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem ma przybliżać mnie do tego, abym mógł tak o sobie pomyśleć, nie zależy mi na tym, aby inni zostali profesjonalnymi inwestorami, zależy mi tylko na sobie, chcę jednak zamanifestować wobec świata swoje pragnienie zostania profesjonalnym inwestorem. Nie chodzi mi o to, aby zdobyć jakąś profesjonalną wiedzę, chciałbym raczej móc o sobie pomyśleć, że jestem blisko temu, aby zostać profesjonalnym inwestorem bez jakiegoś odczucia dyskomfortu. Obecnie sporo pracuje nad tym, aby poprawić swoją kondycję psychiczną ponieważ inwestowanie jest obciążające psychicznie. Być może lepiej byłoby gdybym napisał o tym jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne kiedy jest się inwestorem giełdowym, napisane na podstawie moich własnych doświadczeń. Mógłbym zostać asystentem zdrowienia i pisać takie poradniki jako właśnie asystent zdrowienia, chociaż nie jestem pewien czy chcę wypowiadać się autorytarnie, chodziłoby mi raczej o to, aby taka książka lepiej się sprzedała. Kiedy zajmuję się inwestowaniem to zdarza mi się zastanawiać nad tym co mógłbym zrobić, aby uzyskać sobie dodatkowe źródło dochodu.
Komentarze
Prześlij komentarz