Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część pierwsza...
Zaczynając pisać o tym, jak byłoby wspaniale osiągnąć optymalną masę ciała jestem mężczyzną o wzroście 185 cm i 126 kilogramów wagi co jest według BMI otyłością kliniczną. Chciałbym stać się mężczyzną umięśnionym i szczuplejszym. Obecnie oprócz spożywania kaszy gryczanej na śniadanie nie stosuję żadnej diety. Mam w planach przeczytanie podręcznika akademickiego z zakresu dietetyki. Myślę także o wypowiadaniu się z tego, że dużo spożywam niezdrowego jedzenia. Obecnie raczej nie mam stresującego życia, nie pracuję ani nie uczę się, uprawiam medytację co pozwala mi pogłębiać swój spokój, być może jakbym ćwiczył jogę to mój spokój byłby jeszcze głębszy. Myślę, że mógłbym w ramach swoich praktyk ascetycznych ćwiczyć rozciąganie. Mam w swojej wyobraźni mistrza trenera, który mobilizuje do dyscyplinowania się. Moim zdaniem to dobrze, że obecnie nie mam jakoś bardzo stresującego życia, że mogę spróbować organizować sobie swoje przetrwanie działając na spokojnie.
Komentarze
Prześlij komentarz