Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sto dziesiąta...
Obecny post jest końcowym postem z serii o tym "Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem". Pisanie tych tekstów miało się przyczynić do tego, abym jako inwestor stał się skutecznym w realizowaniu swoich celów. Co prawda pisanie w tym temacie kończę z niniejszym postem jednak zmiana mojego życia w tym kierunku może przydarzyć się w czasie późniejszym. Być może oprócz mnie ktoś jeszcze może coś skorzystać na tych tekstach, nie miałbym nic przeciwko temu. Chciałbym, życzyć wszystkim zainteresowanych staniem się profesjonalnym inwestorem satysfakcjonujących sukcesów oraz pogłębienia indywidualnego swojej wiedzy w temacie inwestowania, oraz swojego wyobrażenia w tym zakresie. Jeżeli ktoś udzielił mi wsparcia finansowego w związku z lekturą tego bloga to cieszę się bardzo ponieważ dla mnie oznacza to, że zostałem doceniony. Przede mną dalsze dokształcanie się w zakresie inwestowania i uważam, że warto w tym zakresie pogłębiać swoją wiedzę i ufam, że może się to dobrze przełożyć na wyniki inwestycyjne, jednak okaże się to lub nie w praktyce.
Komentarze
Prześlij komentarz