Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sto czwarta...
Czasami występują duże wachania cen akcji i mogą pojawić się wtedy wątpliwości odnośnie tego czy słusznie posiada się wybrane akcje, czy może lepiej byłoby posiadać inne akcje. Dużo transakcji to mogą być duże opłaty za prowizje bankowe. Lepiej być może byłoby dokonywać wyborów spółek w sposób bardziej rozważny. Czasami ludzie zachowują się impulsywnie kupując lub sprzedając akcje. Ja uspokajam się praktykując medytację, spacerując, czytając książki. Wiem, że moje decyzje inwestycyjne nie są najlepsze, chociaż bywają wystarczająco dobre. Czasami nie jestem zadowolony ze swojej aktywności inwestycyjnej. Chciałbym wierzyć w to, że wraz z doswiadczeniem inwestycyjnym jestem coraz lepszym inwestorem.
Komentarze
Prześlij komentarz