Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dwudziesta trzecia...
Czasami ktoś mówi mi coś przygnębiającego mnie i potrzebuję wtedy się od takiej osoby odseparować. Potrzebuję myśleć wtedy, że ważniejsze dla mnie jest to, co ja sam myślę, na swój własny temat. Czasami też warto, a przynajmniej ja tak myślę jako wierzący, zastanowić się co mógłby pomyśleć o mnie Ktoś Ważny. Być może chciałbym na siebie wpłynąć tak, abym mógł przyjąć nieco inną perspektywę na siebie samego oraz rzeczywistość. Są ludzie natrętnie narzucający mi swoje poglądy i oni stanowią dla mnie problem. Nie mogę słuchać się tych ludzi, a i także nie mam za bardzo ochoty się z nimi konfrontować. Chodzi o to, że Kimś Ważnym nie jest dla mnie ktoś, kto deklaruje, że nim jest, tylko raczej taki ktoś, dzięki któremu ja sam czuję się sprawniejszy.
Komentarze
Prześlij komentarz