Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część pięćdziesiąta siódma...
Ostatnio spaceruję w ramach sportu i jest to dla mnie zadowalające. Nie mam gwałtownego przyrostu masy po tym jak schudłem. Nie mam wielkiego apetytu, zależy mi na tym, aby odżywiać się zdrowo, czyli w moim przypadku chodzi mi o to, aby jeść produkty zawierające błonnik. Ostatnio uczę się języka francuskiego i swój cel upatruję w zostaniu dietetykiem. Obecnie jednak nie uczę się ani dietetyki, ani chemii i mógłbym się nad tym zastanawiać czemu miałbym zostać dietetykiem, możliwe jednak, że lepiej zrobiłbym najpierw zostając dietetykiem, a później zastanawiać się nad tym, czy warto było nim zostać. Jeżeli chcę zostać kimś to ważne jest to, aby temu poświęcać czas codziennie.
Komentarze
Prześlij komentarz