Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część pięćdziesiąta ósma...
Mam już miesięczną przerwę w pływaniu i myślę sobie, że samo pójście na spacer mogłoby sprawić, że poczułbym się lepiej. Ostatnio myślę sobie, że znajomości z kobietami nie przynoszą szczęścia. Bardziej jestem myślami przy zajmowaniu się jakąś pracą. Potrzebuję jednak jakiejś dawki ruchu żeby chciało mi się myśleć. Myślę sobie, że najfajniej byłoby jakbym bardziej zatroszczył się o swoją własną wygodę bardziej niż o to, aby spełniać oczekiwania innych ludzi. Byłoby fajnie jakbym troszczył się o siebie jak o osobę wyjątkową czyli taką, która może sobie pozwolić na indywidualizm i zasługującą na coś więcej ze względu na swoją inteligencję.
Komentarze
Prześlij komentarz