Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część sześćdziesiąta trzecia...
Potrzebuję pamiętać o tym, że wiele jest celów wartych osiągnięcia lecz niektóre z nich są bardziej priorytetowe. Warto, abym ufał sobie samemu bardziej niż innym pod względem tego co uważam za warte tego, abym się tym zajmował. Ja chciałbym, aby członkowie mojej rodziny nie narzucali mi swoich opinii. Bardzo źle jest wtedy, gdy władzę przejmują osoby nieodpowiedzialne, nawet jeżeli posiadają tytuły naukowe. Moim zdaniem dobrze byłoby jakby inne osoby nie przeszkadzały mi w osiąganiu moich celów. Moim zdaniem jeżeli ja zaufam sobie bardziej to osiągnę to co chcę osiągnąć. Moim zdaniem nie muszę uważać, że ojciec jest kimś ważniejszym ode mnie. Moim zdaniem dobrze byłoby jakbym postawił swojemu ojcu granicę i zajął się przede wszystkim sobą. Ojciec mnie obraził wiele razy i nic sobie z tego nie robił, moim zdaniem on sobie za wiele wobec mnie pozwalał. Chciałbym się od swojego ojca odsunąć i ewentualnie mu przypierdolić jeżeli nie będzie chciał zrozumieć, że nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Przeszkadzają mi oboje rodzice. Niektórzy psychiatrzy także mi przeszkadzali ponieważ mieszali się w mój spór rodzinny i brali stronę mojego rodzica, a to ja byłem ich klientem, nawet jeżeli to NFZ płacił. Nie lubię osób autorytarnie wypowiadających się na temat moich spraw.
Komentarze
Prześlij komentarz