Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta piąta...
Obecnie leżę sobie zrelaksowany i myślę o tym swoim sukcesie, który polega na tym, że przeżyłem siedem lat bez hospitalizacji psychiatrycznej. Korzystałem w międzyczasie z różnych grup wsparcia. Niestety te siedem lat to także czas w którym mam otyłość. Zanim przytyłem cierpiałem z powodu głodu podczas pobytu w szpitalu. Właśnie dlatego teraz pomimo tego, że chciałbym schudnąć to nie robię sobie głodówek, staram się natomiast rozbudować sobie masę mięśniową. Myślę też o tym, że mogłoby mi się spodobać jakbym mógł poczuć się mężczyzną inteligentnym. Powodem do radości są dla mnie spotkania ze wspierającymi mnie ludźmi.
Komentarze
Prześlij komentarz