Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część sześćdziesiąta czwarta...
Moim zdaniem najlepiej, najzdrowiej jest wtedy gdy znajomość ma charakter symetryczny, kiedy jest w niej wzajemność, kiedy relacja jest wzajemnie korzystna. Potrzebuję uważać na to, komu wierzę ponieważ, to co mi się wydaje pewne ewentualnie takie nie jest, kiedy spojrzę na daną sytuację z innej perspektywy. Lepiej uważać na tych ludzi, którzy usiłują mną manipulować, odnosząc się do tego, że jestem im coś rzekomo dłużny. Potrzebuję uważać na to, aby inni mi nie narzucali własnego wartościowania i stojących za nim przekonań, tak naprawdę chodzi im tylko o własny interes, a mną posługują się jak narzędziem.
Komentarze
Prześlij komentarz