Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część sześćdziesiąta piąta...
Czasami tak jest, że dziewczyna nie chce się ze mną już spotykać i jako powód podaje coś dziwnego, co niekoniecznie jest dla mnie wiarygodne. Kiedyś się przejmowałem tym, że byłem odrzucany przez kobiety, jednak obecnie myślę sobie, że lepiej nie zadawać się z takimi kobietami, które wytwarzają sobie dziwne oczekiwania wobec mnie. Jakby kobieta odrzuciła mnie dlatego, że mam za mało pieniędzy i raczej nie będę miał ich dużo to zrozumiałbym to dobrze, lecz niekoniecznie chciałbym być z taką materialistką. Podobno kobiety też są wrażliwe na odrzucenie. Ja kiedyś rozstałem się z kobietą, z którą nie chciało mi się być, pomimo tego, że ona chciała ze mną być i wcale nie uważam, że była bezwartościowa. Myślę, że potrzebuję wysokiej dziewczyny bo nie wytrwam przy takiej małej. Potrzebuję takiej kobiety od której nie czułbym się gorszy i która byłaby dla mnie zadowalająca.
Komentarze
Prześlij komentarz