Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dziewiętnasta...
Palę nadal papierosy lecz pojawiła się we mnie chęć treningowa. Nie jadłem przez ostatni tydzień białego pieczywa i chyba dzięki temu poczułem się lepiej. Smakuje mi kawa. Myślę sobie, że mógłbym nawet nie palić papierosów jednak nie chciałbym zrezygnować z kawy. Zrobiłem kilka zadań z matematyki ponieważ wcześniej o tym myślałem i tego pragnąłem. Chciałem zająć się czymś w czym czuję się mocny. Później zrobiłem dziesięć pompek i czytałem artykuł psychologiczny. Pojawiła się także myśl o potrzebie kontaktu z językiem angielskim. Powróciłem do pisania Porannych Stron. Potrzebuję czegoś co mogłoby napędzić mój rozwój osobisty. Myślałem o tym, aby brać kursy w języku angielskim na coursera.org lecz także o tych kursach w języku polskim na copernicus college o psychologii poznawczej. Cieszę się, że sobie sam prywatnie organizuję naukę. Być może nie będę studiował tylko zrobię internetowe kursy. Niekoniecznie studia stacjonarne są dla mnie opłacalne ze względu na to, że kiepsko odbijają się na moim zdrowiu psychicznym, a poza tym ja organizując sobie naukę uczę się samodzielnego myślenia, które bardzo sobie cenię.
Komentarze
Prześlij komentarz