Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dwudziesta czwarta...
Jest wpół do czwartej w nocy, a ja siedzę sobie i piszę o tym jak to wspaniale jest rzucić palenie papierosów. Oddycha mi się dobrze, swobodnie i głęboko, czuję się w pewnym sensie lepiej ponieważ jestem dotleniony i mam więcej energii. Potrzebuję jednak czegoś co mogłoby mnie pobudzić i dać mi zastrzyk adrenaliny. Być może będę w tym celu sobie grał, a może oprócz tego zrobię sobie medytację. Trochę żałuję, że nie byłem wczoraj na spacerze ponieważ moje ciało potrzebuje ruchu.
Komentarze
Prześlij komentarz