Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dwudziesta druga...
Właśnie mija pierwsza doba mojego rzucania palenia papierosów i pierwszą jej część przespałem. Dobrze mi się spało i długo po tabletkach z cytyzyną. Jest po północy i jest to część doby w czasie której powinienem spać, natomiast jestem już wyspany i cieszę się tylko z tego powodu, że mam spokój i czas dla siebie. Ludzie rzucający palenie papierosów tworzą wspierającą się wzajemnie społeczność. Trzeba uważać na palaczy bo oni nakłaniają do palenia papierosów, a przynajmniej niektórzy tak robią. Chciałbym wierzyć w siebie bardziej niż w jakiegoś psychiatrę. Nie potrzebuję zdobywać formalnego wykształcenia, aby móc czuć się ze sobą dobrze. Potrzebuję zacząć czuć się w dobrze w tym momencie i tej sytuacji w której jestem teraz.
Komentarze
Prześlij komentarz