Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część szesnasta...
Powróciłem do palenia papierosów ponieważ odczuwałem pustkę, jednak obecnie nadal jej doświadczam. Zapewne potrzebuję czegoś innego, aby sobie poradzić ze swoimi nastrojami. Obecnie nie mam za bardzo ochoty pisać do nieznajomych kobiet. Trochę się obraziłem na przeciwną płeć za to, że mnie nie wspiera, tylko zachowuje się egoistycznie. Nie mam za bardzo chęci zawracać sobie głowy tymi w moim mniemaniu zakompleksionymi osobami. Uważam, że mam wartościowe i silne ego i to stanowi o mojej atrakcyjności jako mężczyzny. Uważam, że kobiety często mają w sobie coś z charakteru suki ogrodnika, która sama nie może, a innym nie daje. Mężczyźni mają podobnie. Być może warto rozwijać sobie silne ego niezależnie od opinii innych ludzi. Trzeba wzmacniać mniemanie o sobie samym w taki sposób, aby nie pobudzać innych do korygowania ewentualnie zawyżonego ego lub robić to w taki sposób, aby czuć się na tyle stabilnie, aby nie zwracać uwagi na dążenia kobiet, które nie mogąc osiągnąć pożądanego mężczyzny dążą do tego, aby go wykastrować. Moim zdaniem to nie jest tak, że silne zdrowe ego nie jest dla kobiet czymś wartościowym i pożądanym. Moim zdaniem kobiety chciałyby mieć silne i zdrowe ego. Uważam, że kobiety wiedzą co dobre i dlatego silne i zdrowe ego jest czymś wartościowym. Uważam, że oprócz tego spokój jest czymś ważnym oraz cierpliwość. Mogę czuć się kimś ważnym bo zadbałem o swoje zdrowie, przestałem palić papierosy, zacząłem zdrowo się odżywiać, pisałem sobie autoafirmacje. Dokonałem potrzebnych zmian w swoim życiu. Poradziłem sobie jakoś z paraliżującym mnie lękiem, który jakoś funkcjonuje także społecznie. Moim zdaniem silna w Polsce jest pamięć zbiorowej traumy.
Komentarze
Prześlij komentarz