Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część osiemnasta...
Piszę o tym jak to wspaniale jest przestać palić papierosy, a może powinienem napisać o tym jak to wspaniale jest uprawiać seks albo o tym jak to było wejść w nałóg palenia papierosów. Zorientowałem się, że jest coś takiego jak kreatywne pisanie i nawet taki przedmiot jest wykładany na uczelniach za granicą. Nie wiem czy sensownie byłoby studiować coś takiego zwłaszcza, że piszę przede wszystkim dla własnej przyjemności i nie robię tego dla pieniędzy tylko dla korzyści pozafinansowych. Jakbym pisał na jakiś temat to moja świadomość w tym zakresie by wzrosła i mógłbym stać się w tym zakresie bardziej kompetentnym. Zastanawiam się nad tym czy jest sens pisać o tym jak to wspaniale jest rzucić palenie papierosów. Chciałbym kogoś zainspirować do poradzenia sobie z tym nałogiem jednak może to powodować, że nadal w nim trwam. Nałóg palenia papierosów mi pomaga bo wytwarza przywiązanie do czegoś, czuję się dzięki temu potrzebnym. Zastanawiam się nad tym czemu Polakom potrzebne są kurwy, mam na myśli ludzi używających tego słowa jako przekleństwa. Być może w pewnym sensie palacze są społecznie potrzebni i dlatego tylu ich jest.
Komentarze
Prześlij komentarz