Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część czterdziesta trzecia...
Cieszę się, że przestałem palić papierosy i nie chciałbym do nich wracać gdy znajdę się w takich bardziej stresujących sytuacjach. Obecnie jestem raczej spokojny i zrelaksowany, nie mam dużej ilości zajęć. Piję sobie herbatę zieloną z miętą nawet jeżeli nie jest dobra na potencję seksualną. Słucham sobie muzyki polskiej i cieszę się z tego, że rozumiem o czym jest mowa. Trochę obecnie nic mi się nie chce robić jednak za dobrze bym na tym nie wyszedł jakbym odpuścił swój trening. Pamiętam, że kiedyś w zabieraniu się do nauki matematyki pomagało mi to, że ufałem w swój zdrowy rozsądek. Obecnie to nie jestem zadowolony z tego, że psychiatrzy zachowują się tak jakby chcieli mi dać do zrozumienia, że są ode mnie ważniejsi. Potrzebuję ograniczyć szkodliwy wpływ psychiatrów na moją osobę. Być może dobrym pomysłem byłoby nagrywanie ich, aby oni sobie nie myśleli, że mogą sobie na wszystko pozwolić.
Komentarze
Prześlij komentarz