Czas techniczny, część druga...
Obecnie bardzo pragnę schudnąć. Widziałem na zdjęciu, że bardzo się roztyłem. Obecnie to w tym celu spaceruję przed obiadem. Staram się także medytować przed obiadem. Dążę też do tego, aby czytać wieczorem. Jednak najbardziej za pomocne uważam to, że pragnę schudnąć. Moim zdaniem rozum pełni funkcję kontrolera natomiast gotowość do działania pochodzi z serca. Osoby nadmiernie inteligentne czasami nie potrafią dokonywać wartościowych zmian w swoim życiu. Potrzebny jest zrównoważony rozwój zajmujący się duchowością serca oraz inteligencją umysłu. Mam swoje powody, aby nie ufać zarozumiałym, idiotycznym psychiatrom, szczególnie wtedy gdy nie mają mądrości pochodzącej z doświadczenia choroby i narzucają swoje naiwne mniemania swoim pacjentom na ich temat. Nie przepadam za takimi aroganckimi naiwnymi psychiatrami na specjalizacji. Moim zdaniem tak właściwie to nie ma być może sensu pozwalać psychiatrom poczuć się kimś ważniejszym od własnej osoby. Ja mam potrzebę teraz, aby psychiatrę wyregulować ponieważ uważam, że on jest głupkiem. Zdaję sobie z tego sprawę, że nie warto tego robić, aby nie pogrążyć się w walce o przegraną sprawę, sensowne może być obrażenie się na psychiatrów. Mogę uważać, że nie warto się przyjaźnić z psychiatrami. Jednak nie lubię jak mi psychiatra zarzuca kłamliwie, że nie jestem wobec niej przyjazny. Cieszę się z tego, że pozbyłem się psychiatrów ze swojego życia prywatnego.
Komentarze
Prześlij komentarz