Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część trzecia...
Być może bardziej sensowne niż dokonanie zemsty na psychiatrach byłoby przekazanie im oraz otoczeniu o tym, że nie jestem zadowolony z udzielonych mi usług medycznych ze strony tego konkretnego lekarza. Następnie mógłbym wymienić co mi się nie podobało w tym jak zostałem przez tego lekarza potraktowany. Mógłbym też napisać o tym co mi się podobało w zachowaniu tego lekarza nawet pomimo tego, że odniosłem ogólnie negatywne wrażenie i jak mógłbym sobie wybrać lekarza to poszukałbym sobie kogoś bardziej kompetentnego. Zdecydowałem się jednak napisać o tym co mi się nie podobało ponieważ jest to dla mnie ważne, aby lekarz mógł zastanowić się nad swoim postępowaniem i ewentualnie coś poprawić.
Nie podobało mi się to, że psychiatria Lidia na wstępie naszej rozmowy jako moja lekarka prowadząca oznajmiła mi: "jesteś inteligentny", nie podobało mi się takie pochopne ocenianie mojej osoby, a poza tym się z tym nie zgadzam ponieważ ja inteligentnym tylko bywam, czasami popełniam błędy, które świadczą o czymś przeciwnym. Psychiatra Lidia zaproponowała mi zmianę leków ja przyjąłem tą ofertę jednak te leki były dobrane nieodpowiednio wobec mojego organizmu. Utrudniało mi oznajmienie tego, że te leki mi nie pasują obwinianie mnie ze strony lekarki, że ja ją stresuje, moim zdaniem to była nieuczciwa manipulacja, która utrudniała mi skorzystanie z rzetelnej pomocy. Poza tym nie jest prawdą to, że ja jestem zły na wszystkich psychiatrów, ja lubię tych psychiatrów, którzy mi pomagają, a nie lubię tych, którzy mi szkodzą.
Moim zdaniem psychiatrzy, którzy są nierzetelni często mi sugerują coś takiego, że jestem uprzedzony wobec wszystkich psychiatrów, co nie jest prawdą ponieważ spotkałem psychiatrów, którzy naprawdę chcieli mi pomóc i pozwolili mi poznać, że mają autentycznie takie intencję. Niestety wielu psychiatrów chciało mi zasugerować to, że jestem głupi, podejrzliwy i wynika to raczej z mojej choroby niż z tego względu, że mają braki w swoim profesjonaliźmie.
Komentarze
Prześlij komentarz