Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część czterdziesta czwarta...
Jestem singlem od długiego czasu jednak potrafię dostrzegać tego zalety, a przynajmniej wydaje mi się, że tak jest. Niedobrze mi się robi gdy widzę zdjęcia zgodnych par w internecie ponieważ kojarzy mi się to ze zgniłym kompromisem, gdzie seksualność żadnego z partnerów nie rozkwita. Preferuję konfliktowość, gdzie każda z płci próbuje drugiej narzucić swoją dominację i triumfuje kiedy odniesie sukces. Preferuję oglądać filmy w których pomiędzy kobietą, a mężczyzną dochodzi do przemocy, także takiej fizyczno seksualnej. Nie uzależniałbym poczucia własnej wartości od tego jak postrzega mnie kobieta, wolałbym opinię na swój temat oprzeć na swoich własnych spostrzeżeniach i obserwacjach. Lubię oglądać filmy w których jedna z płci wykorzystuje drugą. Nie czuję się przez to jakimś dewiantem, a raczej osobą bardziej świadomą swoich potrzeb niż osoba, którą mógłbym uważać za przeciętną.
Komentarze
Prześlij komentarz