Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część pięćdziesiąta pierwsza...
Szczęśliwy jestem bardzo z tego powodu, że udało mi się bez paczki papierosów wytrwać rok. Uważam, że to jest ważne, aby się cieszyć egoistycznie ze swoich sukcesów. Czasami człowiek sam się za bardzo nie cieszy ze swoich sukcesów i spotyka ludzi, którzy przywłaszczyć sobie próbują prawo do nadania własnego znaczenia sukcesom innych osób. Trzeba zachować autonomie i zdrowie psychiczne i nie dać sobie odebrać triumfu zwycięstwa. Podobnie trzeba sobie czasami pozwolić na smucenie się z powodu porażki. Wszystkie uczucia warto akceptować ponieważ są one wyrazem ludzkiej natury.
Komentarze
Prześlij komentarz