Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część pięćdziesiąta druga...
Czuję się w miarę spokojny jednak niezupełnie czuję się dobrze. Picie kawy chyba niezupełnie dobrze wpływa na mnie. Dzisiaj wypiłem dwie kawy i udało mi się dostać sraczki. Mam wrażenie, że wypicie kawy wyczerpuje energię mojego organizmu. Chciałbym spożywać większe ilości warzyw na parze. Dzięki temu czułbym się spokojniejszy. Nie udało mi się dzisiaj wyjść na spacer ani medytować. Mam wrażenie, że ludzie raczej nie są wobec mnie przyjaźni. Potrzebuję obdarzyć sam siebie tym, czego społeczeństwo mi odmawia.
Komentarze
Prześlij komentarz